od freelancera do agencji reklamowej

ORIZON GROUP to agencja reklamowa z własnym studiem produkcyjnym. Opiera się na dwóch filarach: technologii 3D oraz skutecznym marketingu. Założycielami marki jest Jacek Lamont i Katarzyna Koguciuk.

Jacek pracując od osiemnastego roku życia u zagranicznych producentów animacji 3D m.in. Warner Bros wraca do Polski z bagażem wiedzy i doświadczeń od najlepszych. Po powrocie pracując dla polskich producentów dojrzewa do stworzenia własnego studia. W tym czasie Katarzyna prowadziła własną agencję interaktywną. Ich drogi biznesowe łączą się przy jednym z projektów dla branży meblarskiej. To w efekcie prowadzi do stworzenia marki ORIZON GROUP.

Od 2016 roku rośniemy w siłę, z roku na rok przybywa nam ekscytujących projektów. Otworzyliśmy się na specjalistów z całego świata. Pracujemy z osobami i firmami, które chcą razem z nami tworzyć coś większego. Łączy wielu specjalistów, tym sposobem generujemy wiele kompetencji dla naszych klientów. U nas nie ma pracowników. Wszyscy jesteśmy współpracownikami. Postrzegamy to jako kierunek i wzór dla działania firm opartych na wysokim czynniku kreatywności. To inna forma budowania struktury organizacyjnej.

Jacy jesteśmy? Dla nas wszystkich praca to pasja. Robimy to, co daje nam energię. Lubimy chwalić się tym, co tworzymy, bo jakość to nasza najwyższa wartość.

Co o nas napisali?

media o naszych
projektach

Czym się zajmujemy?

łączymy kreatywność i najnowszą technologię

Marketing

Skuteczna Agencja Reklamowa

Potrafimy generować pomysły i strategie, które otwierają szanse dla naszych klientów tam, gdzie oni samodzielnie ich nie widzą.

Rendering

Nowoczesna Farma Renderująca

Dysponujemy nowoczesną render farmą, która wspiera naszą codzienną pracę. Samodzielnie kontrolujemy super moc do renderowania animacji 3D.

Technologia 3D

Technologiczne Studio Produkcyjne 3D

Na każdym etapie produkcji doradzamy. Wykonujemy tysiące testów popartych analityką, by efekt końcowy był zarówno atrakcyjny wizualnie jak i skuteczny.

Sprzęt dla technologii 3D

Skanowanie 3D & Motion Capture

Pracujemy na zaawansowanym sprzęcie produkcyjnym. Wspieramy inne studia w skanowaniu 3D lub animacji z wykorzystaniem xsens motion tracking.

Co nas napędza?

mamy możliwość
tworzyć niemożliwe

Podróż w świat 3D to unikalne przeżycia. Najbardziej cenimy w nim to, że daje możliwości, które w świecie realnym są niemożliwe. Niemożliwego w ogóle lub niemożliwego dla każdego z nas. Czujemy się kreatorami świata. Dodaje to nam pewności do przekraczania granic. Poznaj kluczowe osoby w ORIZON GROUP.

Jacek Lamont

CEO

Od 18 lat grafik i animator 3D, twórca zaawansowanych animacji i aplikacji 3D, specjalista w projektowaniu i budowaniu doświadczenia 3D przekraczającego granice rzeczywistości, m.in.: VR, AR.

Jacek Lamont
Grzegorz Szpinda

CTO

Od 11 lat grafik, animator 3D oraz architekt, współtwórca wielu technologicznych rozwiązań w animacjach i aplikacjach 3D. Specjalizuje się w animacjach produktowych.

Grzegorz Szpinda
Katarzyna Koguciuk

COO

Od 12 lat doradca marketingu, specjalizuje się w budowaniu i pozycjonowaniu marek, analizach danych marketingowych, a także kreowaniu i prowadzeniu niestandardowych kampanii marketingowych.

Katarzyna Koguciuk
Jakub Bajwol

CMO

Od 8 lat grafik 2D oraz UI/UX designer. Mistrz w brandingu oraz rebrandingu. Specjalizuje się w kreowaniu wizerunku marki oraz realizacji strategii rozwoju i promocji produktu.

Jakub Bajwol

Nasi klienci

cenimy każdą
współpracę

Nasi klienci opisują nas jako zespół kreatywny, zaangażowany oraz tworzący niesamowite rzeczy. Uwielbiamy poznawać nowe branże i nieznane nam produkty. Nie jesteśmy marką tylko dla “wielkich”. Pracujemy i cieszymy się ze współpracy zarówno z małym biznesem jak i dużą korporacją.

Napisz do nas, chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie.

Opisz nam swój pomysł i sprawdźmy czy razem możemy zrobić biznes. Czekamy na wiadomość od innych agencji reklamowych, studiów produkcyjnych, ale także kreatywnych grafików i animatorów 3D.

Uwielbiamy jeść ciasteczka, więc na naszej stronie stosujemy pliki cookies.