wirtualna rzeczywistość & animacje 3D urządzeń myjących

Task

Przygotowanie strategii wizualnej dla maszyn myjących

  • Strategy

    Strategia wizualna dla wideo i animacji 3D

  • Design

    Design, Animacja 3D, Virtual Reality, Katalogi produktowe

  • Client

    Noyen Sp. z o.o.

Naszym zadaniem było przygotowanie klucza wizualnego materiałów marketingowych prezentujących urządzenia myjące ze szczególnym uwględnieniem wideo oraz animacji 3D. Towarzyszyliśmy marce NOYEN w całym procesie rebrandingu materiałów marketingowych, począwszy od strony internetowej, katalogów produktowych po rendery i animacje 3D. Uczestniczyliśmy w warsztatach kreatywnych razem z całym Działem marketingu poszukując rozwiązań wizualnych.
Efektem wszystkich prac było stworzenie animacji 3D typu explainer video omawiającej funkcjonalności urządzenia myjącego ULTRA oraz animacje 360 prezentujące design urządzęń myjących, mniejszych. Zobaczcie jak wygląda podsumowanie naszych wysiłków.
NOYEN ULTRA MACHINE Explainer Video
NOYEN ULTRA MACHINE - 360 Animation
NOYEN ROBOTICS - 360 Animation
NOYEN SMART - 360 Animation
NOYEN COMPACT - 360 Animation
Kolejnym etapem działań było przygotowanie aplikacji wirtualnej rzeczywistości na okulary wirtualnej rzeczywistości HTC do prezentacji urządzenia EXPERT T na targi urządzeń myjących. Marka NOYEN poszukiwała rozwiązań jak zaprezentować największą, bardzo rozbudowaną maszynę na targach bez transportowania urządzenia, co wiązałoby się z wielkimi kosztami i wysiłkiem logistycznym. Z rozwiązaniem przyszła wirtualna rzeczywistość.
Zaproponowaliśmy przygotowanie aplikacji, która dzięki pełnej impersji potencjalnego klienta pozowli na oglądanie i prezentowanie przewag konkurenyjnych EXPERTA T na targowym stoisku, w wygodnym fotelu.  Przygotowaliśmy aplikację oraz animacje, które miały promować samą maszynę. Oto efekty naszych prac.
NOYEN EXPER T - from VR app animation
NOYEN EXPERT T - 360 Animation from VR App
Ostatnie nasze działania to katalogi produktowe oraz design strony internetowej i wsparcie głównego wykonawcy. Spójrzcie na naszą ulubioną postronę, z maszyną, którą rozpracowywaliśmy na szczegóły: https://www.noyen.com/pl/maszyny/ultra/